20 Kasım 2017
Yorum Yap
#9807942

Yataş Miniko Yatak ve Teslim Edilmeyen Alez!

29.10.2017 tarihinde Metrocity Yataş şubesinden Miniko yayyatak aldım. Satış temsilcisi ürünü gösterirken yatağın üzerinde bulunan su geçilmez alezin ürünle birlikte geldiğini, ayrı bir alez almamıza gerek olmadığını, diğer ürünlerden farkının bu alezin yataktan çıkartılıp yıkanabilir olması olduğunu belirtti. Ancak, 10.11.2017 tarihinde teslim edilen yatak paketinin içerisinde alez bulunmamakta. 11.11.2017 tarihinden bu yana hem mağazaya hem de müşteri hizmetlerine sorunu defalarca bildirmemize rağmen 20.11.2017 tarihine kadar çözüm üretilmedi. Mağaza satış temsilcisi alezin gönderilmesinin unutulduğunu söylemesine rağmen müşteri hizmetleri halen yanıt vermedi. Satın aldığımız ürün bebek yatağı olduğundan ve doğuma günler kaldığından sorunun acil çözümlenmesini talep ediyorum. Bu şikayeti hem Yatasbedding.com.tr, hem de Sikayetvar.com üzerinden iletiyorum.

Serpil 4.136 Okunma

Cevaplar

 • Yataş Temsilcisi27 Kasım 2017

  Sayın Serpil Ç, İletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimiz tarafından hassasiyetle değerlendirilmiştir. Ürün teslimatı hakkında tarafınız ile iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

 • Serpil'in Teşekkür Mesajı26 Kasım 2017

  Çözüm için teşekkürler. Karşılaşılan sorunları Sikayetvar.com'a yazmadan, müşteri hizmetlerinizi aradığımızda sonuçlandırmanız dileğiyle.

 • Serpil26 Kasım 2017

  Çözüm için teşekkürler. Karşılaşılan sorunları Sikayetvar.com'a yazmadan, müşteri hizmetlerinizi aradığımızda sonuçlandırmanız dileğiyle.

 • Yataş Temsilcisi21 Kasım 2017

  Sayın Serpil Ç, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. YATAŞ ailesi olarak her türlü taleplerinizin işleme alınması ve şikayetlerinizin çözüme kavuşturulması adına gereken hassasiyet öncelikli hedeflerimiz arasındadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili en kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler