Yataş Milena Koltuk Takımı Kullanmadan Kırıldı

Canay Canay21 Ekim 2014 09:22

Milena Koltuk Takımı oda içerisinde 4 adım ileri götürmek istedik ki Suntası 2'ye ayrıldı. Eksper geldi, sorunu gördü. Yataş'ın bize verdiği cevap:"hasar sebebi bir dış etken olduğundan dolayı üründe değişim yada iade yapılması söz konusu değildir. Tüketici memnuniyeti açısından sorunun garanti kapsamında işleme alınması için talimat verilmiştir".

Biz de cevap olarak; yıllardır çeşitli markaların koltuk takımlarını kullanıyoruz, şuana kadar hiçbir koltuk takımını oda içerisinde yer değiştirirken kolçağından sunta 2'ye yarılacak şekilde kırmadık. Yataş ürünleri dışarıdan herhangi bir etki görmeden bağlantı noktaları 2'ye ayrılmak suretiyle kırılabiliyor. Yataş; ürününüzü iade alın! Garanti istemem.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Canay 27 Ekim 2014 07:58

Biz koltuğa "dış etken müdahalesi" yapmadık.Yataş'ın kullandığı ifade yanlış.SADECE oda içinde 4 adım kaydırdık. Yerini değiştirirken suntası parçalandı koltuğun. Ayıplı mal bu. Tamir etseniz ne olacak, yarın başka yeri parçalanır.

profile-icon Canay 21 Ekim 2014 11:11

Biz koltuğa "dış etken müdahalesi" yapmadık. Üstüne baltayla vurmadık, SADECE oda içinde 4 adım kaydırdık. Yerini değiştirirken suntası parçalandı. Ayıplı mal bu. Tamir etseniz ne olacak, yarın başka yeri parçalanır. Bu ürünü geri alın lütfen. 3000 lira için markanızı zedelemeyin.

Yataş Logo Yataş 21 Ekim 2014 09:26

Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler