sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Lonic Energy Pocket Yaylı Yatak

Suat Suat08 Ekim 2019 10:24

26.06.2019 tarihinde İstanbul, Bayrampaşa, Terazidere, Esenler Caddesi üzerinde bulunan Yataş bayiinden almış olduğum lonic energy yatak 3 gün içerisinde çöktü. Servisi aradım yatağı götürdüler 1 hafta sonra tamir ettik diyerek geri getirdiler. Yatak bir gece yatınca yine çöktü. Daha sonra servisi yine aradım. Tekrar inceledikten sonra değişim kararı verildi. Değişimi yatağı aldığım bayiinin yapacağı söylendi.

Bu süreçte il dışına taşındığımı söyledim yinede satın aldığım bayi tarafından değişimin yapılacağı bayiye bilgi verildiği benim de bayiyi arayabileceğim söylendi. bayiyi defalarca aradığım halde hiçbir bilgi alamadım. Hiçbir şekilde ilgilenilmedi. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Eğer Yataş marka bir ürün alacaksanız aldığınız ürünle ilgili bayi ve müşteri hizmetlerinden hiçbir destek alamayacağınızı yüzüstü bırakılacağınızı bilerek alışveriş yapın. Binlerce kez pişmanım Yataş'tan bir ürün aldığım için.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Suat 10 Ocak 09:04

Aradan geçen 120 günlük sürede hala bir çözüm sunmayı başaramadılar. Tüketici Hakem Heyetine başvuru yaptım ve lehime karar çıktı. Karar çıkalı 1 ay oldu ve hala paramı alamadım.

profile-icon Suat 14 Ekim 2019 14:35

Hala ne arayan var, ne soran var. Bu firmada müşteri memnuniyeti diye bir anlayış yok.

Yataş Logo Yataş 08 Ekim 2019 10:37

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler