sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Lekeden Dolayı Bez İle Silinince Yırtıldı

Gazi Gazi2 ay önce

Sivas Yataş bayiinden çocuklarım için 3 adet 100x200 ionic energy yatak aldım. Yataklardan daha ilk haftalardan bir tanesinin ortası kabardı bir diğeri de lekeden dolayı bez ile silinince yırtıldı. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede taahhüt ettikleri süreden günlerce sonra çok gecikmeli bir şekilde yetkililer geldi ve yatakları kontrol ettiler. Ben her 3 yatağın da değiştirilmesini ve başka bir model alacağımı ve yıl sonu kampanyaları bitmeden sürecin sonlandırılmasını söylememe rağmen, bugün aradığım müşteri hizmetleri yetkilisine sürecin ne durumda olduğunu sorduğumda değişimin iki yatak için onaylandığını, işin tuhaf ve kabul edilebilir olmayan tarafın ise sağlam görünen yatağa değişim verdikleri halde silinen yatağa kullanıcı hatası diye değişim vermemeleri... Bu durumun da yeni yıla girmeden düzeltilmesini talep ediyor acizane kendilerine marka değerlerinin korunması tavsiyesinde bulunuyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gazi 2 ay önce

Söyledikleri gibi hiçbir çözüm üretmeyip dönmediler bana ve ben arayıp öğrendim durumu ve iki yatak değişim derken şimdi de bir yatağa değişim vermişler... Kalite eski kalite değil firma eski kurumsal firma değil. Hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti diye bir ilkeleri yoktur.

Yataş Logo Yataş 2 ay önce

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler