Yataş Kusurlu Ürün Geldi

Şükrü Şükrü21 Ekim 10:10

15 Mayıs 2020 tarihinde Sakarya Yataş mağazasından 150x200 Tesla sleep pocket yaylı yatak aldım. Kullanmaya başladıktan 15 gün içerisinde yatakta çökme ve bombeleşme olduğunu fark ettim. Satın aldığım mağazaya giderek sorunu anlattım. Mağaza ürünü sattıktan sonra kendilerini bir şey yapamayacaklarını müşteri hizmetleriyle görüşmem için kartvizit verdi. 4440987 numaralı telefonu aradım ve yatakla ilgili sorunumu anlattım. Temsilci servis gelmesi için çağrı açacağını 3 gün içinde geri dönüş yapılacağını söyledi. Ama nerede!  ne arayan oldu ne soran, yine aradım gelen giden arayan soran olmadığını söyledim. Bana daha önceden de bir kayıt olduğunu dönüş yapılacağını söyledi. Teknik servis 19 gün sonra geldi kusuru görüp tamir edileceğini söylediler ve gittiler. Yine ne arayan var ne soran. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım ama yine ne gelen ne arayan ne de soran var. 28 Temmuz 2020 yine aradım yatağın tamir süresinin çok uzadığını tamir edilemeyecek bir durumdaysa yenisinin verilmesini talep ettim. Bana 02.09.2020 tarihine kadar dönüş yapılacağı söylendi bekledim bekledim arayan soran yok 04.09.2020 saat 17:00 kadar bekledim yine aradım söz verdiğiniz tarihte yine dönüş yapılmadığını anlattım bana inceleniyor değerlendiriliyor gibi benzeri cevap verildi 09.09.2020 de dönüş yapıldı yatağı tamir edecekleri söylendi bu kadar oyalama yeter tamir değil ya paramı ya da kusursuz bir şekilde ürünümü verin diye talepte bulundum. Talebim yeni bir yatak gönderilmesi konusunda kabul gördü.

İşin özü hala yatak yok. Ben çekyatta yatmaya devam ediyorum Yataş beni benim paramla mağdur etti. Ne yeni kusursuz bir yatak getiriyor. Ne de paramı geri veriyor. Yataş yeter artık beni mağdur ettiğin.

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 21 Ekim 13:21

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler