Yataş King Master 10000 Yatak Mağduriyetimiz

Süleyman Süleyman17 Temmuz 02:19

1.5 sene önce aldığımız Yataş King master 10000 poket yaylı sistem yatak almamızın üzerinden 1 sene geçmesine rağmen çöktü. Yatağı Manisa Turgutlu bayisi Yataş gökmener den aldık. Sorunu ilettikten sonra yatağı çevirerek düzenli olarak kullanmanızı önerdiler. İyi ama hiçbir gelişme olmadı, sonra servisten geldiler. İlkin geldiklerinde salgın dönemi diye almayalım riskli, ortalık sakinleşsin sonra geliriz deyip gittiler. 3,5 ay sonra tekrar aradık geldiler dedik yatak ne olacak aylardır kullanamıyoruz, onarım falan gibi bir şey istemiyoruz, rapor düzenlendi eksper gitti. 

Raporda yatakta çökme var müşteri onarım kabul etmiyor değişim istiyor dediler, iyi güzel bir süre sonra aradılar yatağı onarıma alacağız. Eee dedim ilk geldiğinizde niye salgın diye almadınız yatağı şimdi virüs tehlikesi devam ediyor. Hiçbir şekilde firma sorumluluğunu yerine getirmedi. Ben de Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum. Ben zaten bir daha bu yatağın yenisini bile almam aynı şeyin başıma gelmeyeceğini garanti edemezler. İadesini talep ettim. Bu kadar büyük marka bir firmanın bu kadar küçüleceğini bilseydim uğramazdım mağazaya. 

Yatak bu mobilya değil ki neresini onaracaksınız anlamadık. Hem de fabrika değil yetkilendirdikleri serviste. İnsanlar bırakın yataklarını dışarı vermeyi başkalarının dokunmasına izin vermezler. Hijyen ürünü bu. Sıfır ürün çöküyorsa onarımdan sonra neler olacak o yatakta Allah bilir. Tamamen zaman geçirme bıktırma uyguluyorsunuz. Eğer mağduriyetimiz giderilmez ise 1,5 sene önce 7000 TL'ye sattığınız bu yatağı müşteri olarak hakkımı sonuna kadar arayacağım kötü reklamınızı yapıp mağduriyetimi her yerde anlatacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 17 Temmuz 08:29

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler