Yataş Kargolandığı Söylenen Yts 54963 Numaralı Sipariş Gönderilmiyor

Ebru Ebru01 Haziran 16:08

15 Mayıs'ta verdiğim yts 54963 numaralı siparişin 21 Mayısta kargolandı bilgisi gelmiş ancak, her gün aramama rağmen takip numarası dahi verilememiştir. Kargonun kayıp mı, kargoya verildiği mi yoksa hala kendi depolarında olduğunu anlayacak araştıracak bir müşteri hizmetleri departmanı yoktur. Sadece talep aldıklarını söyleyen bir müşteri hizmetleri var.  çünkü bu i hiç becerememişler. Ne e-mail ne de telefon ile dönüş sağlıyorlar. Bildiğiniz kapı duvar. Bu kadar kötü çalıştıklarını bildiklerinden olsa gerek, web sitelerinde müşteri hizmetlerinden başka numara da yazmamışlar. Bu yazıya da cevap verdiklerinde "en kısa sürede tarafıma dönüleceği" yazılacak eminim. Boş laf yazmayın buraya icraat yapın Yataş yetkilileri.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Ebru 02 Haziran 19:58

Şikayetimin ardından müşteri hizmetlerinden Sinem Hanım. Tarafından arandım ve bu sabah itibariyle siparişimin yola çıktığı bilgisini aldım. Kendisine teşekkür ederim.

Yataş Logo Yataş 01 Haziran 17:18

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Uğur 4 hafta önce  

    Harcama yaptığın bankaya harcama ihtirazı yap ve konuyu anlat ben öyle yaptım banka inceleme aldı haberin olsun

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler