18 Ekim 2016 #6713569

Yataş Kanepe-Koltuk Rengi Sorunu!

09 Ağustos 2016 tarihinde Ankara Antares Yataş-Enza bayiinden 1 adet üçlü kanepe ve 1 adet tekli koltuk satın aldık. Ürünleri sütlü kahve renginde seçtik ve renk bilgisi elimizdeki sözleşmeye de bu şekilde yazıldı. 1 ay sonra ürünler geldiğinde renklerinin griye yakın bir renk olduğunu gördük. Müracaatımız üzerine firma bir teknisyen gönderdi. Teknisyen bizi ürün renginin sütlü kahve olduğuna ikna etmeye çalıştı ancak yanında renk kartelası getirmemişti. Kartela talep ettiğimizde de buna gerek olmadığını ve gerekirse ürünleri alıp götüreceğini söyledi. Başka bir bayide incelediğimiz kartelada rengin "vizon" olarak tanımlandığını gördük. Yataş-Enza müşteri hizmetlerini aradığımızda ise geri dönüş yapacaklarını söylediler ancak üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen haber çıkmadı.

Oğuzhan 1.464 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan16 Kasım 2016

    Firma aradı ve tekrar gelineceğini, bu kez renk kartelası da getireceklerini söyledi. 2-3 hafta önce tekrar teknik personel geldi ancak renk kartelası yoktu ve yine bizi ürünlerin renginin sütlü kahve olduğuna ikna etmeye çalıştı. Ayrıca pek çok renk kartelası olduğunu ve hangisini getireceklerini bilemeyeceğini söyledi. Durumu müşteri hizmetlerine anlattım, sözleşmede yazılı olan (bilgisayar kayıtlarında da bulunan) kartela numarasını (79) da söyledim, bununla gelmelerini istedim. Konuşurken bir de sorunu merkeze yanlış raporladıklarını, 3'lü ve tekli parçalar arasında renk farkı olduğu iddiasında bulunduğumuz şeklinde bilgi verdiklerini öğrendim. Oysa biz her ikisinin de renginin hatalı olduğunu defalarca izah etmiştik. Yine ilgileneceklerini söylediler ama geçen 2 haftada ne gelen ne de arayan oldu.

  • Yataş Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön