23 Nisan 2013 #1756496

Yataş Kalitesi Düşük!

Yataş' tan aldığım baza ve yatak teslimat esnasında belirtmemize rağmen yanlış renkte gönderildi. Gönderilen ürün ambalajı tozlu ve pisti, ayrıca bazanın kenarından fırlamış olan zımba çivisi ürünün kalite sorununu ve özensiz kontrol yapıldığını açıkça gösteriyor. Akbatı mağaza müdürü ile durumu görüştüğümde ürünü bu şekilde kullanmamı, değişim yapacak olurlarsa gelen ürünün bundan farklı olmayacağını belirtmesi daha şok bir durumdu.


Bunun üzerine aldığım ürünün iadesini istedim, sonuç olarak henüz teslim almamıştım fakat aradan 3 hafta geçmesine rağmen tutarın iadesini gerçekleştiremediler. Firmanın kurumsallıktan ne kadar uzak olduğu iş ve personel yönetimine değer vermediği açıkça ortada.

Ersin 201 Okunma

Cevaplar

  • Ersin09 Ekim 2013

    Yataş ın kapısından içeri girmem. Firma ve çalışan zihniyeti müşteri ve ürüne bakış açısı çok kötü, oto kontrolü sağlamalı ve titizlikle iş süreçlerini yönetmeli.

  • Yataş Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön