18 Ekim 2016 #6717883

Yataş Kaliteli Aldık Üç Ayda Bel ve Boyun Ağrısından Hareket Edemez Olduk!

İzmir Optimum Outlet Yataş bayinde aldığımız Ergocoil Infinity model yatak bel ve boyun ağrılarımızın artmasına sebep oldu. Ayrıca sabah uyanınca yorgunluk hissi de cabası. 3 ay önce aldığımız bu yatakla ilgili şikayetimizi satın aldığımız yere bildirdik. 3 aylık bir alışma süreci olduğunu bu süreç sonunda sıkıntı olmayacağını söylediler. 3 ay geçmesine rağmen bırakın alışmayı sabah uyanınca lavaboda yüzünü yıkamak için bile eğilemiyor insan. Şikayet hattını aradığımızda ise " ekiplerimiz yatağa bakar üretim hatası yoksa herhangi bir işlem yapamayız" dendi. Daha önce başka firmadan aldığımız yatağı bu şikayetlerden dolayı geri verdik parasını bile 7 gün içerisinde aldık. Yatak konusunda bu özveri uygulanmalı bence. Bu saatten sonra Yataş bitmiştir benim için. Sadece adı var bu firmanın diğer firmaların müşteri hizmetleri ve memnuniyeti konusunda tırnağı bile olamaz.

Salih 1.311 Okunma

Cevaplar

  • Salih25 Ekim 2016

    Müşteri hizmetlerinizi aradığımı ve vermiş olduğunuz cevabı şikayetimde belirttim. Müşteri memnuniyeti adı altında şikayete aynı cevabı verecekseniz neden arıyosunuz ki? İnsan sağlığı diyorsunuz ama düşündüğünüz tek şey ürünü bir şekilde satabilmek sonrası sizi bağlamıyor. Bu olay bu kadar basitçe ve tek cümleyle kapanmaz.

  • Yataş Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön