16 Ekim 2015

Yataş İzmir Çiğli Yataş Mağazası Sıfır Ürün Diye Teşhir Ürünü Satmıştır

29.04.2015 tarihinde İzmir Çiğli Yataş mağazasından ''matt'' model Yataş marka yatak odası takımı aldım. Ürünler 08.07.2015 tarihinde teslim edilmiştir. 07.09.2015 tarihinde de Yataş firmasına ait 4440987 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak mobilyanın kurulumu için servis kaydı oluşturdum.


14.10.2015 tarihinde İstanbul'dan servis gelmiştir. Servis elamanı tarafından tarafıma söz konusu ürünlerin teşhir ürünü olduğu ve ürün ambalajlarının sıfır ürün ambalajı olmadığı bilgisi verildi ve içerisinde kurulum için gerekli vida ve somun parçalarının tam olmadığı söylendi. Bunun üzerine servis elemanına ürünlerin kurulumunu istemediğimi ve tutanak tutmasını istedim.

Serkan 258 Okunma

Cevaplar

 • Serkan01 Kasım 2015

  Bugün itibariyle hala sorunumu çözemediler. Yataş'tan görüşmediğim kimse kalmadı ama sonuç yok. Ege bölge müdürü bile bir şey yapmıyor. En son tüketici mahkemesine verdim sonucu bekliyorum.

 • Serkan22 Ekim 2015

  bugün itibari ile hala yatas tarafından çözüm yok. Herkes magdursunuz haklisiniz diyor ama çözüm yok. müşteri hizmetleri sanki rehabilatasyon merkezi. çözüm uretmek yerine haklisiniz deyip duruyorlar

 • Serkan17 Ekim 2015

  bugün sirf bu isin cozumu için luleburgazdan İzmir'e mağazaya gittim ama mağaza sahibi beni görünce kacip gitti. sözde yetkililerle gorustum ama gene sonuç yok. mağaza hala tarafıma yalan soyleyerek beni oyalamaya devam etti.

 • Serkan16 Ekim 2015

  4440987 numaralı hattı arayarak da şikayet kaydı oluşturdum fakat hiçbir şekilde tarafıma dönüş yapılmadı. En kısa süreden kastınız nedir bir ay mı bir yıl mı... .%100 müşteri memnuniyeti ilkenizde sadece lafta kalıyor.

 • Yataş Temsilcisi16 Ekim 2015

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

 • Serkan16 Ekim 2015

  Bütün müracaatlarıma rağmen ne mağazadan ne de müşteri hizmetlerinden sorunumun çözümü ile ilgili sonuç alamadım. Çiğli Yataş mağazası bu sahtekarlığı gidermek için hiçbir şey yapmamaktadır. Bu yaptıkları tamamı ile ayıplı ürün satma da değil sahtekarlıktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön