25 Eylül
#12661540

Yataş İonic Energy Pocket Yaylı Yatakta Çökme Var

14.03.2019 tarihinde Enza Home (Yataş) firmasından 150x200 ionic Energy Pocket Yaylı Yatak Siteler şubesinde bulunan personelden tavsiye üzerine aldım. Boyun ve bel ağrılarımız olduğunu söyleyince bu yataktan şikayet gelmediğini, bu yatağı olmamız gerektiğini söylediler. Biz yatak aldıktan sonra birkaç gün içinde bel ve boyun ağrılarımız arttı. Yatakta çökmeler ve orta bonbelenmeye başladı. İki kez yetkili servisi aradık gelip baktılar ama bir problem olmadığını söylediler ve tutanak tutarak gittiler.


Ayrıca yatağı 2 haftada bir ayak kısmını başa, baş kısmını ayak tarafına çevirmemiz gerektiğini söylediler. Bizim kolda ve bacakta problemlerimiz olduğunu, yatağı alırken böyle bir şey söylemediklerini ilettik. Buna rağmen sürekli başkalarının yardımı ile değişiklik yaptık ama sorun çözülmedi. Eşim bel ağrısıyla yataktan kalktığı için yatağı kullanamıyor. Bende aynı şekilde yataktan kalkınca boyun ve bel ağrılarım artıyor. Bir an önce başka bir yatakla değiştirilmesi veya para iadesi için işlem yapılmasını acilen arz ederim.

Sercan Sercan 3.813 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi25 Eylül

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları