Yataş İlk 6 Ay İçinde Hasarlanan Ürün!

Ecem Ecem04 Ağustos 12:10

Yoğun çalışma temposu nedeniyle kaliteli uyku ümidiyle bu te en iyilerden denilen yatası tercih ettik. Yataş'ta kesinlikle pişman olmayacaksınız denilerek önerilen en üst düzey bir baza ve yatak satın aldık. Yatak ve baza yaklaşık olarak 25 iş günü geçtikten sonra teslim edildi, ürünlerin kurulumu yapıldı tam 1 ay sonra yatağın bazası çatladı!  

Teknik ekibinize kayıt oluşturduk 10 gündür hizmet almayı bekliyoruz ilgisizliğiniz için teşekkür ederiz! Satın aldığımız şubeniz satışı yaptık bizlik bir durum değil satış sonrası hizmetler ilgileniyor diyor. Çağrı merkeziniz cevap vermekten bile çekiniyor yönlendiriyoruz ekip sizi arayacak diyor ne arayan var ne soran en hızlı şekilde destek talep ediyorum!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 05 Ağustos 08:22

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler