27 Mart 2013 #1710421

Yataş İadede Hediye Çeki Veriyor!

Reflü hastalığımdan dolayı eşimle Yataş'tan reflü yastığı almaya karar verdik. Aynı gün birbirimizden habersiz aynı yastığı almışız. Akşam 10 da geldiği için eşim, sabah iadeye götürürüm dedim ve sabah 10 da avm de ki yataş mağazasına iadeye götürdüm. Hiç açılmamış etiketi üzerinde olan yastığa sadece hediye çeki verebiliriz.


Para iadesi yapamayız dediler. bu yanıtlarını ellerinden yazılı olarak ta aldım. Tüketici hakkım olan bu iadenin bana yapılmasını istiyorum. Hijyen ürünle ilgili şirket kuralları olabilir fakat firma sahibinin de yanıt olarak bana yazdığı gibi kullanılmadığı açılmadığı belli ve etiketi üzerindedir.

Arzu 450 Okunma

Cevaplar

  • Arzu29 Mart 2013

    Akşam aldığım ürünü sabah getiriyorum iadesini istiyorum.hediye çeki değil paramın iadesini istiyordum..bu konuda bana göre yataş sınıfta kaldı!..

  • Yataş Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; mağaza tarafından hediye çeki verilecektir. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön