Yataş  Harika Bir Yatak Aldığımı Düşündüm Ama!

Zülfiye Zülfiye03 Ekim 11:29

Dushess yatak aldım Enza 'dan Yataş marka satarken o kadar anlattılar ki harika bir yatak aldığımı düşündüm. Fakat yaptığı bel ağrıları mi desem yataktan gelen yay sesleri mi desem bir yatakta olmaması gereken ne varsa toplanmış resmen. Üstelik 10 yıl yay garantisi veriyorlar güya. İki kez servisi çağırdım. Yataktan ses geliyor ve biz ciddi bir bel ağrısı yaşıyoruz dedik, yatak uzmanı yatağı çevirin vs dedi gitti bir süre sonra tekrar çağırdık yatağı alıp götürdüler yatak geldi 2-3 gün ses yok sonra yine aynı ses ve bel ağrısı ile uyandık. 

Şimdi tekrar çağırdık eminim yine aynı şeyleri yaşayacağız bel ağrımız hakkında doktor raporu alıp dava açmayı düşünüyoruz. Biz yaşadık, bir sürü özellik sayıyorlar alacağınız zaman ama içi dolu değil.  

Gelişme :

15 Ekim 16:51

Dushess marka yatak aldım Enza san aldığımız günden beri problem yaşıyoruz şikayet sayfalarında yazdığım şikayetlere dönüş yapılacak denmesine rağmen asla dönüş yapılmıyor 2 hafta önce yazdım buraya dönüş yapacaklarını söylediler fakat dönmediler. Bir ürün aldığınızda kurumsal firma vs diye güvenmeyin arkadaşlar bakmayın ödül aldıklarına falan yapıyorlar bağışı bir iki örnek gösteriyorlar alıyorlar o ödülleri altı boş arkadaşlar. Satış sonrası Müşteri memnuniyeti asla beklemeyin satılan ürünün sorumluluğunu almak falan hikaye Aslı astarı yok. Yazıklar olsun verdiğimiz 1 TL yi bile helal etmiyoruz.

Cevaplar

profile-icon Zülfiye 08 Ekim 10:11

Ne arayan var ne soran ne gelen var ne giden buradan böyle yazdıklarına bakmayın kaç gündür kimse beni aramadı ve görüşmedik. Yazık çok yazık sanki ilgileniyor gibi bir de yazdıkları mesaja bak.

Yataş Logo Yataş 03 Ekim 16:07

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler