13 Mayıs 2014

Yataş Geç Teslimat Yapıyor

Mart ayında verdiğimiz siparişlerimiz için 1 aylık süre tanınmasına rağmen ürünlerimizin bir kısmı (Gardolap ve Yemek masası) bize ulaşmadı. Neden olarak üretimde hata olduğu belirtildi. Eğer üretimde hata var ise nasıl oluyorda diğer aldığım ürünler bana ulaşabiliyor? Farklı fabrikalardan çıkan ürünler midir? Ürünlerin hala bize ne zaman ulaşacağı meçhul net bir cevap verilemiyor.

Bu kadar büyük bir firmanın stoksuz çalışıyor olması, zamanında üretim yapamıyor olması ve bu kadar insanı mağdur edebiliyor olması ne kadar talihsizlik. Misyonunuzun Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışmak olduğunu savunurken biz tüketicileri bu durumda bırakmanız hiç etik değil!

Yasemin 595 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön