05 Eylül 2013

Yataş Geç Teslimat!

30/7/2013 tarihinde sipariş ettiğim Yataş marka yatak iki hafta sonra yanlış getirildi ve değiştirilmesini talep etmeme ve görünürde bu talebim kabul edilmesine rağmen 1 aydan uzun bir süredir gönderilmedi.


Bilgi almak için her iletişime geçişimde adeta alay eder gibi "ilgileniriz, sizi yarın şu saatte arayacağız" gibi anlamsız ifadelerle karşılaştım. Doğal olarak ne ilgilenildi ne de söz verilen saatte arandım.


"Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. " Yukarıdaki ifade firmanın dalga geçer gibi diğer şikayetlere verdiği cevabın içinde yer alıyor.

Ozan 148 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. 07 Eylül 2013 tarihinde yatak değişimi yapılmıştır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

  • Ozan09 Eylül 2013

    Şikayetimden sonraki gün Yataş merkezi tarafından aranmam beni şaşırttı zira işlerin hızlı çözülmesinin bu firmanın görev addettiği özelliklerinden birisi olmadığını iyi anlamıştım. Lakin bunca sıkıntıdan sonra işimin görülmesi için şikayet etmem gerekmesi firmanın ne denli özensiz çalıştığının göstergesidir. Sonuç olarak, "sözde" kurumsallaşmış bir firma olan Yataş'tan ve Yataş'a ait hiçbir markadan bir daha asla alışveriş yapmayacağım gibi başka herkese de iyilikleri için bunu tavsiye ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön