Yataş  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

Yataş Five Z Yatak İade/Değişim

2.783görüntüleme
Asli
Asli 25 Kasım 2020 11:40

Müşteri memnuniyetinden uzak bu kadar kötü bir firma olamaz. İnternetten bir hafta önce 5 bin tl civarında ödeme yaparak Five-Z yatak aldık, ancak sırt ağrılarım inanılmaz arttı. Gece saat 4 civarında sırtımda bir ağrıyla uyanıp tekrar uykuya dalamıyorum bir türlü. Değişim veya iade için aradığımızda böyle bir işlemi gerçekleştiremeyeceklerini belirttiler.

Hangi çağda yaşıyor bu firma? Cayma hakkını neden sözleşmende belirtiyorsun o halde? Aşağıdaki maddeye güvenmeyeceksem müşteri olarak neye güveneceğim ben? Nasıl ödeme yapacağım?

6.2. Cayma hakkı alıcı, İşbu Sözleşme konusu Ürünler kendisine veya belirtilen şahıslara teslim edildiği tarihten itibaren en geç on dört gün (14 gün) içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin Sözleşmeden Cayma hakkına sahiptir. Alıcı Cayma Hakkını Ürünleri teslim almadan evvel de kullanma hakkına sahiptir.

Bu nasıl bir saçmalıktır? Müşteri hizmetleri "şikayetiniz konusunda işlem gerçekleştiremiyorum, teşekkür ediyorum size" dedi. Sonuç olarak boşuna 5 bin tl verdiğim için bana teşekkür ettiler.

Hayrını göremezsin umarım Yataş. Müşteriyi önemsemeyen böylesine kötü bir firmanın İflas ettiğini görürsem zerre üzülmeyeceğim.

Önümüzdeki birkaç aylık dönemde annem 2 tane, abim 1 tane yatak alacaktı. Ömrüm boyunca tüm tanıdıklarımı Yataş'tan uzak durmaları gerektiği konusunda uyaracağım.

  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

4 Yorum

Fatih
Fatih26 Kasım 2020 17:10
 

Yataş gemileri yakmış anlaşılan. Bırak müşteri memnuniyeti, yasa hukuk falan da tanımıyorlar.

 2
Yeşim
Yeşim3 hafta önce
 

Kendilerine göre gerekçeleri sayfalarının en en sonunda ürünlerini iade almayacaklarını açıklamaları. En sona kadar gelme sabrınız varsa bir de yerleşimiş olan 14 günde iade edebilirim algınız yoksa bundan haberdar olursunuz yoksa ürünler elinizde ka

 1
Yeşim
Yeşim3 hafta önce
 

Bu firmadan alez aldım paketi ucundan qçıp istediğim kalitede olmadığını görüp ürünün tümünü açma zahmetine dahi girmeden iade ettim ama ürünü fermuarından açmam bile iademin kabul edilmemesine neden oldu. Siz yatağı alıp kullanmışsınız hayatta geri

 1
Asli
Asli3 hafta önce
 

Gidip Yatsan'dan ikinci bir yatak aldık. Yataş'ın kapısından dahi girmem artık.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler