Yataş Five Z İle Uyku Yok

Özgür Özgür06 Eylül 16:20

2017 yılında Yataş mağazasından bel ve vücut destekleyici mükemmel teknoloji diye lanse edilerek bize satılan Yataş Five z yatak nedeniyle yataktan her uyandığımızda dayak yemiş gibi ve yorgun bir şekilde uyanıyoruz. Yatak kesinlikle vücuda bir destek sağlamıyor. Uyurken yatağa gömülüyorsunuz, yatağın orta kısmı çöküyor ve vücut açılı bir pozisyonda kalıyor. 

Sabah uyandığımızda bel ve sırt ağrılarıyla karşılaşıyoruz. Yatağı çevirmek de hiçbir e yaramıyor maalesef. Üç yılın sonunda geldiğimiz durum bel ağrılarından kurtulmak için yeniden yatak alacağız. Bir daha asla Yataş'tan herhangi bir çöp almayı bile düşünmüyorum.

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 07 Eylül 08:22

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler