Yataş FirmasI PİŞMANLIKTIR

Yunus Yunus24 Mart 18:12

Kalitesine güvendiğim Yataş firmasının Modoko şubesinden aldığımız ürünlerin bir türlü teslim edilememesinden dolayı çıldırma noktasına geldim. Satış öncesi çalışanların göstermiş olduğu ilginin çözümün sadece satana kadarmış anlayışını şiddetle kınıyorum. 15 Mart tarihinde teslim olacak bir aksilik çıkarsa en geç 19 Mart tarihinde ürünleriniz kesinlikle teslim olacak denildiği halde, bırakın ürünlerin bugün ki tarihe kadar gelmesini doğru dürüst bilgi bile verilmiyor. Sürekli biz aramamıza rağmen bir de çalışanların of lamasını puf lamasını dinliyoruz. Modoko şube bilgi veremiyor. Lojistik firması ayrı bir dünya. Genel merkeze ait çağrı merkezi sadece çok güzel kayıt açıyor. 

Ama hiçbir yetkilide bu durumdan pay çıkartıp geri dönüş yapıp aramıyor. Gerçekten şaşırmamak elde değil. Virüs var evet anlayışlı olalım evet şartlar biraz sıkıntılı dedikçe maalesef ilgili kişiler bu durumdan hiç rahatsız olup çözmek için uğraşmıyorlar. Durum hakkında bir bilgiyi dahi veremiyorlar. Verilen söz tutulmadığından dolayı kanepede yatmak zorunda mıyım ben. Ödeme konusunda ben üstüme düşeni yapıyorsam. Yataş firması da söz verdiği gibi bir an önce ürünü getirip teslim etmeli. Arkadaşlarımızın önerisini dinlemeyip i** Yatak yerine Yataş firmasını tercih etmekle hata mı yaptık. İlgililer bir an önce çözüm bulmazlarsa Yataş firması hakkında Tüketici Hakları'na dava açacağım. Çünkü bundan sonra ki konuşmalarımız Modoko şubesiyle bundan öteye geçmeyecek.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 25 Mart 10:34

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler