13 Mayıs 2015

Yataş Farklı Ürün Geldi, Yaklaşık Bir Aydır Değişim Olmadı!

Yataş'tan almış olduğum ürünün baza başlığı, faturada yazanın aksine, istediğimizin dışında deri kaplama olarak geldi
Bununla ilgili olarak Ümraniye şubesi, alınan ürünün yanlış olan başlığını geri götürmeyerek, raporu tutmakla yetindi.


O süreden itibaren 3. haftanın dolmasına karşın, yetkili servisler de dahil hala yanıtlar, 'kesin olarak bilgi veremiyoruz ama ürün sizin istediğiniz şekilde elinize ulaşacaktır' şeklinde. Her aramada aynı yanıtlar veriliyor ancak ürünün temini üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen net bir bilgi verilmedi.


Bu kadar süre geçmesine rağmen, yeterli bilgi verilmediği gibi ürünü kullanamamam da cabası. Bu firmadan bir daha asla ürün almamayı düşünüyorum.

Ozan 634 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön