Yataş Evlilikte Aşkı Öldürüyor!

Hakan Hakan14 Şubat 00:52

18.12. 2019 tarihinde Yataş Enza Home yatılı bölge şubesinden simena yatak odası takımı aldık. Ürün 13.01 2020 tarihinde bize teslim edildi. Ürün teslim edildikten sonra denedik. Ama gelen gıcırtılar değiştirdiğim 10 yıllık yatak odasında bile gelmedi. Sayelerinde tüm apartmana reklam olduk. 

Tabi biz hemen yatak aldığımız firma ile irtibata geçerek servis göndereceklerini ama  gelecek olan servisin 15 günde 1 kere olmak üzere Adana bölgeden gönderildiğini söylediler. Bekledik tabi bu sırada yatakta dönemiyoruz da gelen gıcırtı farklı algılanıyor.

Neyse 15 gün robot gibi yattık. Servis elemanlarının geleceğini evden ayrılmamamızı söylediler 1 gün boyunca onları da evde bekledik tabi ertesi gün geldiler. Neyse gelen elemanlar da Kahramanmaraş'tan gelmişler yani bize firma tarafından yalan söylendi. 

Şimdi eşim 2 güne bir arıyor sekreterden yetkili kişiyle görüştürün bizi diyor. Arayacaklar sizi deyip sallamaya devam ediyorlar. 

Az önce 1 aylık aradan sonra bozulan evlilik hayatımızı düzene koyalım dedik aşağı kattan sopayla vurdular. O derece bir ses çıkıyor. Tabi ben ışığın artık yatağında değilim. Sadece genç evli kardeşlerimi uyarıyorum. 

Bizim evlilik hayatımız öldü.

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 25 Şubat 11:46

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yiğit 23 Şubat 05:47  

    Geçmiş olsun vallahi bizim servis geldi yapıldı denildi, ben evde yoktum gacur gucur sesler devam, nasıl oluyor da koca firma böyle yataklar üretebiliyor şaşırtıcı, bizim de 20 yıllık yataktan çıt ses çıkmıyordu ama yenisi berbattttt...

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler