Yataş Ergocoil İnfinity Yatakta Sertlik Problemi

Eliff Eliff22 Ekim 09:36

1 ay önce Kahramanmaraş Enza Yataş'tan Ergocoil yatak aldık. Yatak çok sert ve eşimde de bende de sırt ağrıları yapıyor. 1 aydır geçer diye bekledik ama hala geçmedi. Vücut şekline uyum sağlar yumuşar falan dedi bayi hiç de öyle olmadı. Hala çok sert. Ayrıca alez sermeme rağmen aşırı terletiyor. 

Aldığım bayiyi aradım servise yönlendirdi. Servisi aradım bu bir problem değil müşteri memnuniyetsizliği deyip yapabileceği bir şey olmadığını söyledi. Sözde ayın ürünü 5bin lira para verdik her gün ağrıyla uyanıyoruz. Yataş gibi büyük bir firmaya yakıştıramadım bunu. 

Tekrar müşteri hizmetlerini arayacağım aynı şeyi söylerlerse Tüketici Hakem Heyeti ile yoluyla mahkemede görüşeceğiz. Ne demek müşteri memnuniyetsizliğine yapacak bir şeyimiz yok. Yataş yani ayıp!

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 22 Ekim 14:46

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler