sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Ergocoil İnfinity Yatak Problemli Ve Hatalı Teslim Edildi

Serhan Serhan29 Ekim 09:59

25 Eylül 2020de (sadece 1 ay önce) Yataş İstanbul Göztepe Bayi'nden 4700 TL'ye satın aldığım Ergocoil İnfinity 1.60* 2.00 yatağı kesinlikle iade etmek istiyorum.

Aldığım günden beri memnun değilim her gün acı ile uyanıyorum.

Bel fıtığım var diye, öneri üzerine aldığım aldığım bu yatak ortası çökmüş ve yanları yüksek bir şekilde geldi. Yatak düz değil, yatakta düz bir şekilde yatılmıyor kesinlikle. Çok pişmanım, 1 ay oldu alalı hiç uyuyamadım. Hayatımın en kötü günleri.

Bildiğiniz yayları kesinlikle arızalı çünkü her sabah her yerimiz tutulmuş gibi uyanıyoruz 1 aydır durum böyle. Neredeyse her gün aldığımız yeri ve müşteri hizmetlerini aradık fakat sonuç yok.

Problemi defalarca Yataş'takilere anlattım, bayiyi arayıp şikayet ettim defalarca, gelip su terazisi koydular. Gerçekten şaka gibi inanılmaz! Yatak ortaya doğru meyilleniyor ve çökme oluşuyor. Yatakta hiçbir şekilde düz yatılmıyor. Yatan kişiler 70 ve 80 kg.

Su terazisi ile meyil mi ölçülür gerçekten aklım almıyor. Yaylar problemli ve üründe sıkıntı var bu çok bariz...! Ayrıca 31 cm yükselliği olacak denilen yatak 26 cm...

Fotoğrafların hepsini ekliyorum...

Hayatımda gördüğüm en kötü hizmet, sizden ricam lütfen gerekli lemleri başlatın ve yatağı alın.

Yataş gibi bir firmanın hizmet ve servisinin bu kadar kötü olmadığına inanıyorum. Umarım genel müdürlükten birileri sesimi duyar.

Bu yatakta gerçekten yatmak mümkün değil, müşteri hizmetleri telefon ile aradığımda oradaki kalifiye olmayan insanlar ile bu işi çözmek mümkün değil.

Ürünü iade etmek istiyorum, ürün arızalı ve ortası çökük düz yatamıyorsunuz. Her gün eşimle sanki dayak yemiş gibi kalkıyoruz bel ve sırtımız ağrıyarak yataktan.

Gereğini yapacağınıza inancım tam.

Gelişme :

4 hafta önce

Merhaba, 25 Eylül 2020de Yataş Göztepe Bayinden satın aldığım yatağı kesinlikle iade etmek istiyorum. Aldığım günden beri memnun değilim her gün acı ile uyanıyorum. Lütfen gönderdiğim videoyu ızleyın, hala bir problem yok deniliyor uyuyamıyoruz günlerdir yatağın yayı yok resmen 26 cm geldi 31 cm olmasına rağmen.

Videoda çektim yatağın içi bomboş. Lütfen artık ilgilenin, her gelen reddediyor bu konuyla ilgili daha fazla ilgilenilmezse artık intihar edeceğim sinirimden. Ben böyle bir vurdumduymazlık görmedim. Ne Horoz Lojistik ne de yatağı aldığımız Ural Tekstil Göztepe yardımcı oluyor. Desteğiniz lazım.

Bel fıtığım var diye, öneri üzerine aldığım aldığım bu yatak ortası çökmüş ve yanlardan yüksekte. Bildiğiniz yayları kesinlikle arızalı çünkü her sabah her yerimiz tutulmuş gibi uyanıyoruz 1 aydır durum böyle.

Problemi defalarca Yataş'takilere anlattım, bayiyi arayıp şikayet ettim defalarca, gelip su terazisi koydular. Gerçekten şaka gibi inanılmaz! Yatak ortaya doğru meyilleniyor ve çökme oluşuyor. Yatakta hiçbir şekilde düz yatılmıyor...

Su terazisi ile meyil mi ölçülür gerçekten aklım almıyor. Yaylar problemli ve üründe sıııntı var bu çok bariz...! Ayrıca 31 cm yükselliği olacak denilem yatak 26 cm...

Hayatımda gördüğüm en kötü hizmet, sizden ricam lütfen gerekli işlemleri başlatın ve yatağı alın.

Arçelik Genel Müdürlüğünde, yönetici olarak çalışıyorum, bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetidir ve bu sayede Türkiye'de ve dünyada tanınır olduk, Yataş gibi Bir firmanın hizmet ve servisinin bu kadar kötü olmadığına inanıyorum.

Sizden geri dönüş bekliyorum çok hızlıca, bu yatakta gerçekten yatmak mümkün değil, müşteri hizmetleri telefon ile aradığımda oaradaki kalifiye olmayan insanlar ile bu işi çözmek mümkün değil. Ürünü iade etmek istiyorum, ürün arızalı ve ortası çökük düz yatamıyorsunuz. Her gün eşimle sanki dayak yemiş gibi kalkıyoruz bel ve sırtımız ağrıyarak yataktan.

Gereğini yapacağınıza inancım tam.

np_image6 Ekli Görsel Var
4 hafta önce

Yatağın içi bomboş yayları sıkıntılı ve yatakta büyük bir sıkıntı var.

Buna rağmen herhangi bir geri bildirim yok. Yatağı iade etmek istiyoruz bir ay oldu servis göndermiyorlar. Neymiş servis gelmiş bir su terazisi koymuş, gitti. Lütfen videoyu izleyin durum bu lütfen artık bize bir geri dönüş yapılsın. Bu kadar vicdansız değilsinizdir hiç yatamıyoruz 1 ay oldu yatak arızalı diyorum yayları problemlı.

np_image1 Ekli Görsel Var
  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Serhan 01 Kasım 14:57

Buradan tüm yatak alacaklara sesleniyorum. Siz siz olun asla Yataş almayın. Ergocoil İnfinity yatak ortası çökük geldi aynı zamanda da, 31 cm denilen ürün 26 cm geldi, buna rağmen üründe bir fabrikasyon hatası olmadığı belirtiliyor, ne bir analiz ne bir şey var. Yatası aradım, bana ürününüzde bir sıkıntı yok İade de alamıyoruz diyorlar. Resmen ne yaparsanız yapın ürünü size sattık zaten modundalar. Eğer bu mesajı okuyorsanız siz siz olun asla yaşa almayın. Alırsanız da eminim bunun gibi sıkıntılar yaşayacaksınız. Ben hayatımda Daha kötü daha kalitesiz bir müşteri Hizmetleri görmedim yatağı alalı 1 ay bile olmamışken şikayetlere başladık fakat nafile. Yazıklar olsun verdiğim tüm paraya 4700 TL paramız çöpe gitti. Helal etmiyorum.

np_image3 Ekli Görsel Var
Yataş Logo Yataş 30 Ekim 12:32

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Levent 1 hafta önce  

    Benim de belimde pilatin var ve ben de eşim de 80 kilo bile değilken sanki çökmüş yatakta yatıyoruz. İlk 10 gün firma alışacaksınız yalanı ile geri yolladılar bizi. Şimdi uyuyamıyoruz. 5 bin liraya yakın para boşa verildi.

    np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler