sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Yataş Dushess Comfort Yatak Memnuniyetsizliği

Ergun Ergun4 hafta önce

2016 da İzmir Karabağlar yeşillik CD üzerinde bulunan Yataş bayisinden aldığım 2 adet tek ve 1 adet çift kişilik dushess comfort serisi yataktan hiç memnun olamadım olmadım da... Mağazada çok överek met ettikleri bu yatakta eşim ve kendimin bel fıtığı rahatsızlığından dolayı daha iyi ortopedik bir sert yatak istediğimiz halde bunu överek ve bize sattılar. Çift kişilik yatakta sağa sola dönerken birbirinizi etkilemeyeceğini söylediler yalan. Çok rahatsız ve yumuşak yatak ve yatak 4 sene sonunda iki taraflı olarak çöktü orta taraf tümsek olarak kaldı.

Mağazaya gidip sorduğumda müşteri hizmetlerini aramamı söylediler müşteri hizmetleri ile irtibata geçtim ve dün beni müşteri hizmetlerinden telefonla aradılar beni arayan servis yetkilisi arkadaş yatağın sünger kısmının l yay kısmının farklı yıllarda garantili olduğunu söyledi. Kendileri gelip sünger testini yapacaklarını herhangi bir şey varsa tamirat yapacaklarını kusur bulunmazsada 90 TL servis ücreti olduğunu ve süngerin değişiminin 400 TL civarında olduğunu. Çünkü garanti yılı olan 4 yılı geçtiğimden doldurduğum için sünger kısmının garantiden faydalanamayacağımı söylediler. Fakat ben yatağa alırken yatağın komple 10 yıl garanti olduğunu söylediler bana detaylı açıklama yapmadılar. Bu iki tarafı çökmüş yatakla yatmaya devam hiç rahat değil çok yumuşak bir yatak. Bu modelin satışı düşük diye mi bize övdüler ve sattılar anlamadım diğer Yataş yatak modellerine baktığımda bize uygun ve çok güzel yataklar var. Bizde ağrı sancı huzursuz ve yorgunluğumuzu atmadan yatmaya devam.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler