sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Duchess Yatağın Suntası Çatladı

Hasan Hasan19 Nisan 2019 12:48

2017 Mayıs ayında Kaan Mobilya / Trabzon mağazasından aldığımız Orlando yatak takımı ve duchess yatak maalesef 2 yılını bile doldurmadan problem çıkardı. Yatağın üç köşe kısmında çatlama meydana geldi. Müşteri hizmetlerini aradım. Personelleri geldi ve kullanıcı hatası deyip üstüne bir de ayaküstü 90 TL servis ücreti olarak fatura çıkardı. Yatağın altına koyulan eşyadan dolayı hiç alakası olmayan diğer tarafın üç kısmının çatlamış olabileceğini söylüyorlar.

Bununda kullanıcı hatası olduğunu söylüyorlar (ayakla çıkılmış olabilirmiş, sunta kasılmış olabilirmiş, ağırlık üstüne koyulmuş olabilirmiş). Normal bir insan kendi yatağına böyle bir şey yapabilir ama yani suntanın zayıf olma ihtimali hiç yok öylemi? Bu durumdan şikayetçiyim, özellikle daha garantisi dolmamış bir ürüne için gelen servis neden servis ücreti alıyor bu konu beni çok rahatsız etti. Şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hasan 24 Nisan 2019 10:14

Maalesef problemimiz çözülmediği gibi 90 TL lik servis ücreti tarafımıza yansıtılmıştır. Yani 1.5 yıllık yatak kullanılmayacak haldedir. Bir de yatağımız garanti kapsamındaydı?

Yataş Logo Yataş 24 Nisan 2019 09:22

Sayın HASAN O, İletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimiz tarafından hassasiyetle değerlendirilmiştir. Konu hakkında tarafınız ile iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

Yataş Logo Yataş 19 Nisan 2019 13:00

Sayın HASAN O, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. YATAŞ ailesi olarak her türlü taleplerinizin işleme alınması ve şikayetlerinizin çözüme kavuşturulması adına gereken hassasiyet öncelikli hedeflerimiz arasındadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili en kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler