sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Duchess Comfort, Selective Yatak Almakla Hata Etmişim!

Fahriye Fahriye29 Şubat 2016 09:12

7 bölgeli pocket yay sistemi ile mükemmel omurga desteği ve kesintisiz uyku mu? Asılsız! Daha yatağı alalı 1 yıl olmadan bel ağrıları ve uyuma problemleri başladı. Servisten arkadaşlar geldiler aldılar, gerekli işlemler yapıldı ama 7 ay gibi bir süre geçmeden yine aynı problemler.

Müşteri şikayet birimini arayarak şikayetimi bildirdim, bel ağrısı şikayeti için bir şey yapamıyoruz cevabını aldım. Servis yönlendirmelerini talep ettim, gelen arkadaş fabrikasyon bir hata yok, bir şey yapamayız diyor.

Bu problemden dolayı önceki servis sürecinden bahsettim, sizin ki psikolojik cevabını aldım! Yataş kalitesine güvenerek, üstelik bel ameliyatı geçirdiğimizi ve buna istinaden ortopedik, rahat edebileceğimiz yatak almak istediğimizi vurgulayarak, Yataş Duchess yatak almakta hata etmişiz. Garanti süresinde dahi servis hizmeti alınamıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 29 Şubat 2016 09:14

Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler