26 Ekim 2015

Yataş Değişime Giden Ürün Bir Aydır Bekletiliyor

Aldığımız iki tane yastıktan bir tanesinin diğerine göre daha ince olması üzerine yenisi ile değiştirilmesi için Kurban Bayramında, yastıkları aldığımız Florya Yataş Home mağazanıza başvurduk.


Müşteri Hizmetlerini aramızı istemeleri üzerine aradık. Ancak yaklaşık bir ayı bulan bir süreçte hala sorunumuza çözüm bulunamadı ve sürekli oyalanıyoruz. Bizden sözleşme formu istendi yolladık. Ancak kaybettiklerini söylediler. Tekrar istediler. 75 TL'lik bir yastık için 1 aydır bekletiyor ve çözüm odaklı yaklaşmıyorlar. Ayrıca mağazaya teslim ettiğimiz yastıklar 1 aydır açıkta beklemektedir.

Derya 184 Okunma

Cevaplar

 • Derya23 Kasım 2015

  Şikayetime neden cevap alamıyorum?

 • Derya21 Kasım 2015

  Tekrar merhaba, beni aradınız yastıklarınızı mağazadan alabilirsiniz, mağazaya bilgi verildi dediniz. Daha sonrasında mağazayı aradım yastıkları ayırıyoruz alabilirsiniz dediler. Ertesi gün tekrar aradığımızda ise yastıkların henüz hazır olmadığı bilgisi verildi. Siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz. Bu nasıl bir çözümdür. İki ayı bulan bir süreçte bir yastık sorununu çözemediniz. Satış sonrası hizmetlere bağlı yöneticileriniz ne işe yarıyor. Koltukta oturup bir taraflarını büyüteceklerine süreçleri nasıl iyileştirebiliriz kafa yorsunlar. Bana acil olarak GSM numaradan geri dönüş yapılmasını istiyorum.

 • Derya27 Ekim 2015

  Tekrar merhaba, 1 ay süre geçti ve beni hala çağrı merkezinize yönlendiriyorsunuz. Şikayetimi anlayarak okumadığınızı anlıyorum. Ben 1 ay önce çağrı merkezinizi aradım ve şikayetimi zaten ilettiğimi söyledim. Ekibiniz mağazaya gitti yastıkları aldı ancak kendilerine verdiğimiz satış sözleşmesini kaybettikleri için yatakları geri götürdüler. Bu mu %100 müşteri memnuniyetiniz ve hassas değerlendirmeniz. Verdiğiniz cevap müşteriyi daha fazla memnuniyetsiz etmektedir. Ben verdiğim iki yastığın da yenisi ile değiştirilmesini istiyorum. Aksi takdirde yaşanan bu sorunların tamamını CEO nuza ileteceğimi belirtmek isterim. Bana çözüm odaklı cevap vermenizi rica ederim.

 • Yataş Temsilcisi26 Ekim 2015

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön