Yataş Değişim İade  Sorunu!

Özge Özge1 hafta önce

15 Mayıs tarihinde Tuzla şubenizden reflü yastığı ve birkaç parça daha ürün satın aldım. Fakat 1 saat bile kullanamadım çok rahatsız ve sırtımda inanılmaz ağrı yaptı. Aldığım yere gidip değişim yapmak istediğimi söylediğimde ise hijyenden dolayı hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler.

Yataş'tan bugüne kadar çok fazla alışveriş yapmıştım yatak yorgan yastık vb... Gibi ama bundan sonra hiçbir ürünlerini almam satış sonrası hiç ilgilenilmiyor. 

Bir çok marka memnun kalınmadığında iade bile alırken Yataş değişimi dahi kabul etmiyor. Bundan sonra ne Yataş'tan bir şey alırım ne de yakınlarıma aldırırım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 1 hafta önce

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler