30 Ekim 2013

Yataş Defolu Ürün Getirdi!

28/09/2013 tarihinde Şanlıurfa Yataş bayiden beyaz renkte couple demonte baza satın aldım. Ürün teslimatından sonra ayak ucundaki derinin 3-4 parmak uzunluğunda yırtık olduğunu ve bu yırtığın yapıştırıcıyla yapıştırıldığını ayrıca emniyet kilidinin de kırık olduğunu farkettim. Emniyet kilidi değiştirildi fakat yırtık olan ayak ucundaki parça alındı onun yerine krem rengi yine defolu bir parça getirildi.

Israrla uyumlu olduğunu kabul ettirmeye çalıştılar. Hem deri rengi farklı hem dikişleri farklı hem de defolu gelen parçayı tekrar aldılar. Sonrasında bazanın 3 parçası alınıp götürüldü bize ''sizin için servis yazdık 2 gün sonra fabrikadan ürününüz gelecek'' dendi. Satın aldığım ürünü istiyorum.

Tahsin 179 Okunma

Cevaplar

  • Tahsin25 Kasım 2013

    Henüz bir dönüş yapılmadı ki..

  • Tahsin25 Kasım 2013

    Aradan bir aydan fazla bir süre geçti hala Yataştan ses seda yok.Sadece otomatik bir şekilde gönderilen bir yanıttan başka yaptıkları hiç bir şey yok.Şikayetim hala devam ediyor.Nasıl bir müşteri hizmetleri-servis yapısıdır.

  • Yataş Temsilcisi01 Kasım 2013

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön