Yataş  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Yataş Blue Star Yatak Sorunu

1.910görüntüleme
Dilara
Dilara 12 Kasım 2020 16:02

1 yıl önce blue Star yatak aldık daha ilk kullandığımız zaman hemen aldığımız şubeye başvurdum. Orta sert diye aldık ama yumuşak bir yatak olduğunu düşünüyoruz. Eşimde bende her sabah sırt ağrıları ile uyanmak istemiyoruz hiç memnun kalmadık dedim. Artık deneme testleri yapılıyor öyle alınıyor yataklar, siz aldığınız zaman yapılmıyordu dedi Marmara Forum şubesi. Üzerine para ekleyelim başka model yatak ile değişim talep ediyorum dedim kabul etmediler eve servis yolladılar yatak çökme yapmamış diyor bana. 

Ben çökme yaptı demedim zaten, gece yatakta dönerken uykunuzdan uyandıracak kadar rahatsız bir yatak, sağlıklı bir uyku vaat etmiyor maalesef. Her sabah vücut ağrıları ile uyanmak sinir bozucu. Size yardımcı olamayacağız dediler. Pişmanlıktan başka bir şey değil.

Yataş Logo
Yataş13 Kasım 2020 00:20

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en K. sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

Dilara
Dilara11 Aralık 2020 14:34

Müşteri temsilciniz beni aradı ve tekrar yardımcı olamayacağını söyledi. Şikayetlerimiz hala devam ediyor son derece kalitesiz bir yatak verilen paraya acıyorum. Müşteriyi memnun etme konusunda da sıfırsınız.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler