sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Blue Star Yatak Sırt Ağrısı Sorunu

Birkan Birkan03 Temmuz 15:55

Yataş'tan almış olduğum yatağı 3 aydır kullanıyorum yatağı sert diye aldım 3 aydır bel ağrısıyla ve yorgun bir şekilde uyanıyorum çok rahatsızlık veriyor. Evimde l Koltuk var sert onda daha keyifli uyuyorum. Bu yatakta kesin ama kesin sorun var. Yatağı geri iade etmek istedim hatta üzerine para ekleyip başka yatak almak istediğimi söyledim hiçbir şekilde kabul görmedi. Peki bu yataklarda garanti var niçin garanti var üründen memnun değilim en iyi ürünü yakmak.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Birkan 08 Temmuz 11:25

Servis kaydı açtılar yatağa gelip baktılar sorun göremediler. Zaten ben sorun var demedim yatak çok kaliteli değil sert diye satıyorlar mağazada 2 dakika denediğim yatakla alakası yok. Blue Star öve öve biteremedikleri yatak Yataş'ın. Kısaca kullanın eskiyene kadar dediler gittiler. Berbat bir yatak kimseye önermiyorum.

Yataş Logo Yataş 06 Temmuz 08:15

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en K. sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler