06 Kasım
#12917177

Yataş Bir Türlü Yapılmayan Sevkiyat!

14.10.2019 tarihinde satın aldığım yatak setinden baza ve başlığın seçtiğim beyaz deri kaplamayla 23.10.2019 tarihinde teslim edileceği belirtilmişti. O tarihte gelen baza hasarlı çıktığı için geri götürüldü.


14 Ekim'den bu yana yerde yatmak zorunda kalmam yetmiyormuş gibi, bazanın geri götürüldüğü 23 Ekim'den bu yana (15 gündür) defalarca müşteri ilişkilerini arayıp talep etmeme rağmen bazanın hangi tarihte geleceğine dair hiçbir bilgi alamadım, genel müdürlükten de geri dönüş olmadı.


Yataş'ın müşterisinin mağduriyetini bu kadar umursamaz olması beni yaptığım alışverişten son derece pişman etti. Sanırım Yataş firmasına kendi evimde yerde yatmak için para ödemiş bulunuyorum.

Ayse Ayse 1.622 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi08 Kasım

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler