Yataş Bedding Fiyat Sorunu!

Melih Melih03 Aralık 2019 15:18

Yataş bedding Masko şubesinden kampanyanın son günlerinde fiyatı yükselme ihtimali var diye 1378 TL karşılığı satın aldığım conform baza ertesi gün 1197 TL'ye indirilmiştir. Şubeyi aradığımda sebebi sorduğumda önce aldığım bazanın conform Plus olduğundan dolayı bu fiyat olduğu, daha sonra hayır aldığınız baza conform Muş fakat aradaki farkı da iade edemeyiz, ürünü de geri almayız şeklinde cevaplanmıştır. Gerekçe mağaza ve çağrı merkezi tarafından şu şekilde açıklanmıştır.

1. Ürün fiyatı yükselseydi farkını ödeyecek miydiniz? 2.14 iade süreci sadece online satışta geçerli mağaza satışlarımızda iademiz yoktur. Sürecin takipçisi olacağımı bildiririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yataş Logo Yataş 05 Aralık 2019 14:56

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler