14 Ekim 2016 #6686914

Yataş Bebek Yatağı Pis ve Kalitesiz!

02/10/2016 tarihinde Forum İstanbul şubesinden "Bebiş Yatak" aldık. 10/10/2016 tarihinde teslimat sağlanabileceği söylendi, "tamam" dedik.


Ama çalıştığımızdan akşam 18:00 dan sonra teslim edilmesini rica ettik, formda belirtmesini söyledik, A***Bey "tamam" dedi, "teslimat için gelecek arkadaşa da belirtin o saatte getirecektir" dedi.


13/10/2016 tarihinde teslimat için arkadaşınız aradı, adrese teslim edeceğini belirtti. Evde olmadığımızı, bayinin teslim formunda belirteceğini söyledik. Kendisinin Sarıyer'e gideceğini, bu tarafa geri dönemeyeceğini belirtti. Şu an Venezia'da olduğunu, en yakın şubeye Venezia AVM'ye teslim edebileceklerini söyledi, biz de oraya giderek aldık. Eve getirdik, yatağın her tarafından iplikler sarkıyor ve sökülmeler var. Resimleri de paylaştım. Acil olarak değiştirilmesi veya şikayetimin giderilmesini rica ederim. Yatak eski ve pis ambalajın içinde geldi, bu kadar önem veriyor.

Nurdan 1.236 Okunma

Cevaplar

  • Nurdan15 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyetide böyle.

  • Yataş Temsilcisi15 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön