Yataş Bazanın Profil Demirleri Eğildi

Kadir Kadir1 hafta önce

O kadar para verdiğim baza hem de iki tane aldım iki kızıma bazaların profil demirleri neredeyse bakmakla bükülüyor. Paranıza yazık teknik servis geldi kullanıcı hatası dedi. Yaptıklarımız 1 bazanın koruyucu amortisörü açık iken ( baza düşmesin diye ) unutma sonucu indirmek istedim ama dokunmamla birlikte profil demiri eğildi. Şimdi yatak artık bazanın ine düşüyor. 

2. Hatamız ise yatakların alt tarafında bulan yatağı tutan demirler eğildi 18 kilo olan kızım zıpladığı içinmiş. Kızım zıplamıyor zıplasa bile eğer o zıpladı diye eğiliyorsa o kadar para o bazalara verilmez. Yataş iyi marka sanıyor alışveriş yapıyorsanız parayı geçtim can sıkıntısı yapıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kadir 1 hafta önce

Yapılan görüşmede ücret karşılığı değişim olabileceği söylendi. Fakat kabul etmedik. Şu fotoğraflara bakarak iki ay içerisinde bu hale gelmiş bazaların "ayıplı ürün" olduğunu kabul etmeyecek kadar küçük bir firmayla karşı karşıyayız maalesef. Başvurumu Tüketici Hakları Hakem Heyeti üzerinden yürüteceğim. Siz siz olun Yataş marka bazalardan kesinlikle uzak durun. Yakın çevremde ve internetten yaptığım araştırmalar sonucunda alıp almamakta tereddüt etmiştim. Firmanın adına güvendik; ancak görüldüğü üzere yalnızca reklamlarla isim yapan bir firma olduğu ortaya çıkmış oldu. Sizin cebinizden asgari ücretten fazla bir miktar alıp ürünün arkasında durmayacak kadar küçük olduklarını göstermiş oldular. Bunları okuyan herkese tavsiyemdir. Uzak durun.

Yataş Logo Yataş 1 hafta önce

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler