14 Ocak
Yorum Yap
#11445605

Yataş Baza+Yatak +Başlık Teslimatı Yapılmıyor!

Yataş'tan 27.12.2018 tarihinde Yataş'tan aldığım baza+yatak+başlık 14.01.2019 tarihi olduğu halde halen daha gönderilmedi. Baza üretildiği halde nakliyat yapılmadan merkezlerinde bekletiliyor. Çağrı merkezlerini aradığımda öncelik verildi denilip hafta sonu yapılan sevkiyatların da ürünüm araca yüklenmiyor. Acil olarak gönderin diye defalarca bayi ve merkez ile konuştuğum halde halen daha hafta sonu sevkiyatı ile göndereceklerini söylüyorlar. Bu teslimatın 10 gün daha uzaması demek. Başlıktan zaten hiç bahsetmiyorum halen daha üretimde gözüküyor. Millet bu sürede atomu parçalayıp uzaya mekik gönderiyor. Biz bir yatağı teslim alamıyoruz. Böyle rezillik görmedim. Bir de Yataş ismine güvenip buradan alışveriş yapıyoruz. Yazıklar olsun.

Çiğdem Çiğdem 731 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem4 g

    Yataş'tan 27.12.2018 tarihinde Yataş'tan aldığım baza+yatak+başlık 15.01.2019 tarihi olduğu halde halen daha gönderilmedi. Baza üretildiği halde nakliyat yapılmadan merkezlerinde bekletiliyor. Çağrı merkezlerini aradığımda öncelik verildi denilip hafta sonu yapılan sevkiyatların da ürünüm araca yüklenmiyor. Acil olarak gönderin diye defalarca bayi ve merkez ile konuştuğum halde halen daha hafta sonu sevkiyatı ile göndereceklerini söylüyorlar. Bu teslimatın 10 gün daha uzaması demek. Başlıktan zaten hiç bahsetmiyorum halen daha üretimde gözüküyor. Millet bu sürede atomu parçalayıp uzaya mekik gönderiyor. Biz bir yatağı teslim alamıyoruz. Böyle rezillik görmedim. Bir de Yataş ismine güvenip buradan alışveriş yapıyoruz. Yazıklar olsun. Çağrı merkeziniz bir halta yaramıyor. Sabah ayrı öğleden sonra ayrı şey söylüyorsunuz. Üretemediğiniz malı neden satıp paramızı gasp ediyorsunuz. İptal edin deyince de % 15 kesinti yapacağız diye tehdit ediyorsunuz. Allah sizin gibi şirketi nasıl biliyorsa öyle yapsın. Şikayet var a çözüm için hassasiyetle uğraşıyoruz diye yazmakla olmuyor bu işler... Kimi kandırıyorsunuz. 3 haftada bir baza ve bir başlığı üretemiyor musunuz? Sayım var diye parasını çatır çatır aldığınız ürünleri göndermemek ne demek! Siz nasıl bir şirketsiniz. Dolandırıcısınız siz… İnsanların parasını alıp üretmeyi beceremediğiniz ürünleri göndermiyorsunuz. Bir de bas bas reklam vermeyi biliyorsunuz.

  • Çiğdem4 g

    Çağrı merkeziniz bir halta yaramıyor. Sabah ayrı öğleden sonra ayrı şey söylüyorsunuz. Üretemediğiniz malı neden satıp paramızı gasp ediyorsunuz. İptal edin deyince de % 15 kesinti yapacağız diye tehdit ediyorsunuz. Allah sizin gibi şirketi nasıl biliyorsa öyle yapsın. Şikayet var a çözüm için hassasiyetle uğraşıyoruz diye yazmakla olmuyor bu işler... Kimi kandırıyorsunuz. 3 haftada bir baza ve bir başlığı üretemiyor musunuz... Sayım yapılıyor diye ürün göndermemek ne demek ya. Siz sayım yapamıyorsunuz diye biz parasını ödedeğimiz ürünü neden alamıyoruz. Beni sefil ettiniz. Sinirlerimi bozdunuz. Allah' ta sizi sefil etsin. Bir daha bayinizin önünden bile geçmeyi düşünmüyorum. Herkese de sizi kötüleyeceğimden emin olabilirsiniz.

  • Yataş Temsilcisi14 Ocak

    Sayın ÇİĞDEM B, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. YATAŞ ailesi olarak her türlü taleplerinizin işleme alınması ve şikayetlerinizin çözüme kavuşturulması adına gereken hassasiyet öncelikli hedeflerimiz arasındadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili en kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler