sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Baza Kırık Ürün Değişmedi

Nur Nur1 ay önce

Aldığım bazanın suntaları çatlaktı sonra fark ettim ki demiri de eğik ve inanılmaz zor kaldırılıyor. İmzalarken de yazdım sağlam teslim almadığımı. Son derece laubalice getiren kişi siz Yataş’ tan alıyorsunuz X markadan almadınız böyle bir not yazmamalıydınız diye kafa tuttu.

Birkaç defa aldığım mağazaya gittim. Maalesef ne gelen var ne giden. Az evvel bazayı ne yazık ki açmam gerekti bileğim hala ağrıyor. Çünkü zorlukla açılan bir baza. Kendim aynı hatayı 2. Defa yaptım, asla ürünün arkasında durmayan bir marka olmuş ne yazık ki Yataş.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nur 1 ay önce

Değerlendirmenizi kaç yıl sürecek acaba? Sattığı malın arkasında bu kadar duramayan bir firma olamaz.

profile-icon Nur 1 ay önce

Geçen hafta yazdığım şikayet ile ilgili olarak bugün aradılar. Ne günü aldınız ne gün konuştunuz, aradan geçmiş kaç ay. Faturayı bana imzalatırlarken zaten çatlak olduğunu yazmıştım üstüne dememe, kendi servis personellerinin birkaç hafta içinde değişim yapacağız demiş olmasına rağmen ama hiç ilgilenmemiş olmalarına rağmen bana neden 15 gün içinde geri dönmediğimin hesabı soruluyor. 15 gün içinde dönmediğim için ücretli olacakmış. Teslim aldığım belgeye bakın diyorum, 15 gün içinde değil anımda söyledim. Evrak bulmaları zormuş. Bende kopyası yok muymuş. Bu şekilde hatalı ürünü teslim edip üstüne bir de yenilemek için ücret talep etmek Yataş için çok daha karlı olsa gerek. Ben fotoğrafını çekmiştim, ekliyorum. Ben imzalarken ürünün kusurlu olduğunu yazdığım için personelleri çok sinirlenmişti.

np_image1 Ekli Görsel Var
Yataş Logo Yataş 1 ay önce

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler