22 Kasım 2019
#13032475

Yataş Baza Demiri Bükülmesi

Yatağı satarken bir dünya para alan sevgili Yataş. Müşteriyi mağdur etme hakkınız var mı acaba? Yatağın altındaki amasor bükülmüş sonra ana profil demiri bükülmüş yatak çökmüş. Baza kalktığı zaman kırmızı emniyet kilidini kapatmamışsınız diyor servis. Kapamasak o baza sakatlık yapar böyle bir şey Yok denildiğinde. Müşteri hatası deyip. Bir de tartışıyor servisiniz. Müşteri mağduriyeti günah değil mi ya koskoca firmasınız? Bir bayan nasıl bükebilir bilek gibi bir profili. Umarım Yataş bu mağduriyeti giderir.

Meral Meral 3.083 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Meral05 Aralık 2019

    Yataş malının arkasında durmuyorsun. Hala çözüm yok? Müşteri hatası deyip. Başınızdan atıyorsunuz. Üstelik müşteri hatası olmayan bir şeyde bu mu müşterinize verdiğiniz değer? Keşke sizden alacağımıza ras gele uyduruk bir mal alsaydık en azından onun bile arkasında dururdu esnaf. Gelen servisinizin ukaligina ne demeli? 1 yıl olmadı daha alalı nasıl böyle oldu deyince. Daha mı dayansın 1 yıl oldu ne demek? Hayırdır ya siz malı ne kadar süreli satıyorsunuz. Lütfen müşterinizle biraz empati kurum.

  • Yataş Temsilcisi25 Kasım 2019

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

  • Meral22 Kasım 2019

    Bir bakin ya Allah için? Ben servisi arayalı 10 gün oldu sadece asırdaki demir bukukdu. Sonra bu üstteki oldu kendi kendine. Servis diyor emniyeti kapalı tutup zorlamışsınız. Salakmiyiz biz böyle bir şey yapalım. Bu nasıl bir rezalet. Baza alındı alınalilı toplam 3 4 kere açılıp kapandı. Böyle bir şey asla söz konusu bile değil. Bu yatasın malı ya kaliteden siz ediyorsunuz? Bizde bir dünya para veriyoruz alıyoruz. Bu nasıl bir kalite?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler