sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Baza Çözülemeyen Ses Sorunu

Ahmet Ahmet3 ay önce

İki yıl önce satın almış olduğumuz (maalesef) Yataş marka baza dört defa servis gelip müdahale etmesine (makasların değiştirilmesi, yağlama, baza başlık kumaş sökülerek çita üzerinden vida ile sabitleme yapılmasına rağmen) gıcırtıya devam ediyor. Son defa servisin gelmesi ve ses sorununun devam ettiğini belirtmesiyle iade için Tüketici Hakları'na başvurduk. Bilirkişi raporunu “ses var ama iade için yetersiz” şeklinde belirttiği için iade talebimiz reddedildi. Bu çarpıklık ise yetkisi olanın bilgisi olmadığını teyit ederek müşteriyi mağdur eden bir durum. “Yatak alırken tam aradığım şeyler” kesinlikle ses, gıcırtı, satış sonrası yetersiz servis çözümleri değil!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 3 ay önce

An itibariyle Yataş firmasının müşteriyi değersiz gördüğünü ve kendi ürün ve hizmetlerine güvenmediğini ispatlayan görüşmeyi gerçekleştirdim. Satış sonrası garanti surecinde taşeron firmalara yaptırdıkları onarım işlemlerinin problemi çözmediğini aktardım. Buna cevap olarak süreç dışında yapacak bir şeyleri olmadığını belirterek ücretli servis imkanı sağlayabileceklerini ama yine de problemin çözüleceğine garanti veremeyeceklerini belirttiler. Bu durum kendi ürün ve hizmetlerine kendilerinin bile güveni olmadığını ispatlarcasına kayıtlara geçti. Şikayetleri çözmekten ote sadece cevap vermek zorunda oldukları için geri dönüş yaptıklarını belirttiler.

Yataş Logo Yataş 3 ay önce

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler