13 Kasım 2015

Yataş Baza Başlık Problemi!

2,5 ay önce Satış sonrası hizmetlerini anlata anlata bitiremeyen görevli arkadaşlara inanarak nakit olarak başlıklı baza aldık. Teslimatçılar devamlı erken gelin diye telefonla arasalar da saat 18:30 civarında getirdiler ve evden kaçmak için bazayı incelememize bile fırsat vermeden imzayı alıp gittiler.


Onlar gittikten sonra fark ettik ki başlıkta yırtık var. Başlık değişim talep ettik. Değişimi kabul etmeyen Yataş grubu kumaş değişimi yapabileceklerini söylediler ve biz değişim istedik diye servis isteğini kapatmışlar. Şimdi ise kumaş değişimi için peşinden koşuyoruz. Neredeyse 1 aydan önce değişim mümkün değilmiş. Yataş'ın kapısından bile girmem.

Ayse 373 Okunma

Cevaplar

  • Ayse07 Ocak 2016

    Ayrıca belirtmek isterim ki; bu durumun düzeltilmesi için görüştüğümüz mağaza müdürü hariç hiçbir personelinden memnun kalmadık. Ben mi müşteriyim yoksa onlar mı anlamadım. Konuşma biçimleri, yaklaşımları ve tavırları gerçekten kurumsal bir firmaya yakışır türden değil. Ve nedendir bilmiyorum her telefon görüşmesinde bu olayları her seferinde en başından anlatmaktan ve bu gereksiz konusmaların telefon ücretlerini de ödemekten yorulduk.

  • Ayse07 Ocak 2016

    Değişim için gelen 1 bazanın ayagı kırık, 1 bazanın başlığı bozuk, 1 de paketi açılmış tamir görmüş ürün getirdiler. Yani 3 kere değişime geldiler hepsi hüsranla sonuçlandı. neredeyse 4 ay oldu yaşanan bu hatalı teslimatlar yüzünden evimde parkelerim ve duvarlarım çizik içinde kaldı. Kiracı olduğum için evden çıkarken bütün bu kusurları da ben karşılamak zorunda kalacağım. Dün ise teslimat yapacağız diye arayıp teslimat yapmadılar. Bu baza yüzünden eve 7 kere servis, 3 kere teslimat ve 1 kere de geleceğiz deyip gelmeyen ve bizi bütün gün bekleten ve telefon dahi açmayan bir firma var. Ve ne zaman bu durum sonuçlanır bilemiyorum. Artık diyecek söz bulamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön