sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Baza Başlık Gacır Gucur!

Sedat Sedat 30 Ocak 01:44

Yataş'dan 180/200cm yatak baza başlık takımı aldık. Yatak içerisine girildiğinde gacır gucur sesler gelmeye başladı. İlk önceleri rahatsızlık duymuyordum fakat özellikle gece yatak da dönüldüğünde kendi uykumdan uyanacak kadar rahatsızlık vermeye başladı. Servis talebi yapıldı, gelen çalışanlar bazayı tutan plastik taşımaları sıkarak ayrıldı. Sorun çözüldü dediler. Aynı sorun tekrar yaşanınca bende servis çalışanı gibi plastikler sıkarak idare ettim.

Sonrasında taşınma vb... Farklı durumlardan sonra tekrar servis talep ettim, garantisi bittiğini bu yüzden 90 lira servis ücreti olduğunu belirttiler. Biz bu yataktan sonra bir de oğlumuz için yatak baza başlık aldık. Aynı sorun bunda da vardı, bizde bu yatağa talep açılmasını söyledik. Servis çalışanları gün içerisinde geldi ilk önce yatak odasına götürüp durumu izah ettim. Garantisi bittiğini için müdahale edemeyeceklerini söylediler fakat benim ısrar etmemden dolayı yatak altındaki bazanın eklem yerlerine metal kısımlarına Vd40 yağlayıcı sıkarsanız durum düzelir diyor. Senden önce gelen niye bunlara sıkmadı o zaman diyorum Vd40, cevap yok.

Israrla Vd40 sıkılırsa sorun çözülür mü diyorum evet çözülür diyor, takım çantasından çıkartıp da sıkmıyor Vd40ı.

Ben bu yatak baza başlık takımına 2 sene önce 5000 lira verdim, senin sıkmadığın Vd40 kaç para. Neyse bıraktılar yatak odasını çocuk odasına geçti, bir şey yok diyor.

Yattım yatağa gacır gucur ses geldi telefonuna video çekti. Yatakta da sorun olabilir ona da bakın diyorum yok olmaz siz baza demişsiniz sadece ona bakarız diyor.

Ben ne anlarım ses bazadan mı gelir yataktan mı? Böyle bir cevap olabilir mi biz sadece bazaya bakacağız. Neyse dedi ki servis çalışanları yatağın altını bilmem bir hiza varmış oraya kadar doldurulması lazım, e dedim boşaltalım. Boşalttım aynı gacır gucur yine var.

Ondan sonra bazanın alınacağı ve tamire gideceğini belirttiler. Yatak odası için 5000 lira sonrasında Çocuk odası için 2000 lira daha verdim Yatak Baza Başlık takımlarına bu'mudur sizin servis anlayışınız.

Vd40 sıkacak kadar toleransınız yok mu, müşteri memnuniyetini için. 180/200 yatak baza başlık takımının aynısından yan komşu aldı, tık ses yok. Bizim yatağımızda niye var.

Bizim bazayı taşıyan aparatlar plastik yeni çıkardıklarınızda plastik değil. Benim plastik aparatları yeni versiyona göre değişimi yapılması gerekiyor.

Çünkü yatak ağır, bazayı tutan plastikler eğiliyor. Civata Somun kısımları eğiliyor. Duruma çözüm istiyorum. Duruma çözüm istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sedat 02 Şubat 23:13

İşi bilen, satın aldığım yatak baza başlık takımından haberdar olan. Şikayet metnini okuyup anlayabilen, ArGe'sinde çalışmış olan biri arasın beni.

Yataş Logo Yataş 30 Ocak 15:03

Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Yataş olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.yatasbedding.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler