Yataş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yataş Başlık Kırıldı Baza Gıcırdıyor

764görüntüleme
Gülşah
Gülşah 30 Kasım 2020 11:44

2017 senesinde evlenirken baza başlık aldık, Marmara Park ®'tan. Daha sonra yatakta ve başlıkta sorunlar yaşadık. Garantisinin bitmesine kısa bir süre kala değişim yapıldı. O an ki gıcırdama sorunu yine var. Ben sürekli elimde yağ ile yaşamak zorundayım anlaşıldı zaten.

Şimdi de durup dururken yatağı ellemediğimiz halde başlık kırıldı. Sadece öne çekip arada arkasını siliyoruz o kadar. Deyim yerinde ise üflesen yıkılacak ürün satıyorlar. Garantisi dolduğu için yapacak bir şeyim yok. Başka markalardan yenisini alırım bir daha da almam!

Yataş Logo
Yataş30 Kasım 2020 17:11

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler