04 Şubat 2014

Yataş Ayıplı Malı Geri Almıyor

Ayıplı mal satışı yapan, o ayıplı malı geri iade almayıp size sanki bir ayrıcalık tanırmış gibi "malı iade alırız, siz de yerine bizden başka ürün alabilirsiniz" diyebilen bir "müşteri memnuniyeti" anlayışına sahip firmadır. Yataş'ı kınıyorum.

Fisun 446 Okunma

Cevaplar

  • Fisun18 Şubat 2014

    kanunen haklı olduğumuz noktada, zorlu uğraşlar vermeden firmaya bu hatasını hatırlattığımızda DİREKT çözüm alabilmemiz lazım. bu firma, kanuni hakkını DİŞİNİ GÖSTERMEDİĞİN sürece vermeyen, müşteri memnuniyet anlayışı da "sizi anlıyorum"dan ibaret bir firma. 23 gün uğraştırdılar. mahkemeye başvurma aşamasında çözdüler. bu, çözüm sayılmaz.

  • Yataş Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yataş Çağrı Merkezi 444 0 987 www.yatas.com.tr

  • Fisun05 Şubat 2014

    ben 15 gündür uğraşıyorum. bu mesajı okuyan arkadaşlara, bizzat süreci aktarabilirim. bu firmadan alışveriş yapılmaması için, ve benden başkalarının da başının ağrımaması için, özel zaman ayırmaya ziyadesiyle razıyım. zaten eğer davalık olursak, o zaman sürece ilişkin danışmanlık yapmak üzere direkt gönüllü de olacağım. bu mesajı okuyan site ziyaretçilerine duyururum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön