19 Ekim 2016 #6725281

Yataş Ayıplı Mal Lekeli Yatak!

Malatya Park AVM'de ki Yataş'dan yatak aldım. Ürün evime paketi açılmış ve 4-5 yerinde 10*5 cm boyutlarında fare idrarından kaynaklanmış olduğunu düşündüğüm köyü kahverengi lekeler oluşmuş olarak getirildi. Ambalajı niye yok dediğimde ambalajı pisti dışarıda açtık dediler (ben görmedim) bunu istemiyorum temiz getirin dedim. Elimizde başka yok dediler. O zaman bunu kabul etmiyorum dedim ve teslim formunu imzalamadım. Sizi ararız diyip gittiler. 3 gün sonra mağazaya gittim. Ürünü kabul etmek zorunda olduğumu, istersem servis çağıra bileceğim söylendi.Paramı geri istedim veremeyiz dediler. En son 28 gün beklersem belki geri öderlermiş!
Çok mağdur edildim resmen psikolojim bozuldu. Bu nasıl firma? Nasıl satıcılık?
Ben ayıplı mali kabul etmeye mecbur muyum? 20 gün geçti hala paramı alamadım. Fareli yatağı getirmeye utanmadılar paramı da vermediler.

Elif 1.667 Okunma

Cevaplar

  • Yataş Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 444 0 987 No'lu Yataş Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Yataş Grup Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön