sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yataş Athletic Yatak Sırt Ağrısı

Sennur Sennur17 Ekim 12:14

4yıl önce evlenirken, en iyisi en rahatı olsun diye Yataş tan aldığım athletic Yataş 4 yıldır sırtımı mahvetti. Ben 4 yıldır bu ağrıların yataktan olduğunu konduramadım. Masa başı çalışma, tüm gün araba kullanma gibi durumlardan kaynaklandığını sandım. Ama özellikle pandemi döneminde evden çalışma yaptığımız dönemde yine de sırt ağrılarım geçmeyince buradaki şikayet yazan diğer kişiler ile aynı ağrıları çektiğimi öğrendim. Bunun için bir çözüm bulmalarını istiyorum. 4 yıldır meğerse Yataş yüzünden mağdurmuşum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Sennur 19 Ekim 14:51

4 yıldır kullandığım yatak için alışma süreci yüzünden ağrı çekmiş olabileceğimi ve yapılacak hiçbir şeyleri olmadığını belirttiler. Çözülmüş bir sorun değil, mecburen ben bu yatağı atıp yenisini almak zorunda kalacağım.

Yataş Logo Yataş 17 Ekim 20:22

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler