25 Şubat 2015

Yataş Athletic Yatak Kusurlu Çıktı

Şubat 2015 de Yataş'tan Athletic yatak aldım. Yatak oldukça yumuşak ve ortopedik değil. Bir hafta sonra değişim yapmak istediğimi dile getirdiğimde ise bunun mümkün olmadığı söyledi müşteri hizmetleri. Tamamen fiyasko bin küsur lira çöpe gitti. Bakan firmalar koşulsuz değişim sunarken Yataş bu konuda ciddi hayal kırıklığı yarattı. Eğer sert yatak seviyorsanız da Blue Star modeli en mantıklısı gibi gözüküyor. Alacaksanız onu alın veya koşulsuz değişim imkanı sunan bir markadan yatak alın.

Onur 4.573 Okunma

Cevaplar

  • Onur26 Şubat 2015

    Telefonla müşteri hizmetleri ikinci defa konuştuk. Sonuç olarak Yataş'ta müşteri memnuniyetsizliğine bağlı olarak bir değişim söz konusu değil. Bana anlatılana göre sadece yatağınızda eksper tarafından yapılacak inceleme sonucu ciddi bir üretim hatası varsa değişim yapılabiliyor. İade konusunundaki detayları bilmiyorum çünkü ürünü iade etme gibi bir düşüncem yoktu. Yatakların garanti suresi 2 yıl. Ürünü aldıktan sonra kısacası memnuniyetsizliğinize bağlı olarak değişim veya iptal mümkün değil. Bu nedenle, yatağınızı almadan önce Yataş mağazalarında yatakların üzerinde oldukça uzun zaman geçirerek ciddi karar vermenizi öneririm.

  • Yataş Temsilcisi25 Şubat 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön