Yataş Athletic Yatak Felaketi!

Gizem Gizem3 hafta önce

2019 yılı Eylül ayında kullanmaya başladığım, Yataş Athletic yatak yüzünden resmen sağlığım bozuldu. Mağaza sorumlusu tarafından övülerek satılan yatak o kadar rahatsız o kadar kötü ki her gün bel ve sırt ağrısıyla uyanıyorum, bu sebeple doktora gittim ve fizik tedavi gördüm. 3.000 liraya yakın para vermiş olduğum bu yatakla alakalı yorumlara baktığımda yatak hakkında bir çok şikayet olduğunu gördüm (bu husus müşteri hizmetlerinin yatakla alakalı bireysel rahatsızlığımız olduğu tezini maalesef çürütüyor). Müşteri hizmetlerini arayarak değişim yapamasalar bile en azından eski yatağımızı alarak belli bir miktar iskonto sağlamalarını yeni yatak almak istediğimizi belirttim. Bu talebim maalesef ki kabul edilmedi. Yataş Bedding'in müşteri memnuniyetine hiç önem vermeyen bir firma olduğunu üzülerek gördüm.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Gizem 2 hafta önce

Kesinlikle tarafımla iletişime geçilmedi, yazık müşteri memnuniyetine bu kadar mı önem vermiyorsunuz! Fizik tedavi görmeye başladım bu yatak yüzünden kimse ama kimse bu yatası tercih etmesin.

Yataş Logo Yataş 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler