Yataş Athletic Yatak Ağrı Ve Deprem Hissi

Cansu Cansu10 Ağustos 08:07

Mart ayında Enza Home'dan aldığımız Yataş athletic yatak aylardır bel ağrısı ve sırt ağrısı yapmakta. Bu da yetmezmiş gibi yatakta en ufak bir sönme hareketinde deprem oluyormuş gibi sallanıyor ve uykunuzdan uyanıyorsunuz. Sağlık çalışanıyım ve pandemiden dolayı aldığım yere gidip durumu belirtemedim. Ürünü almadan önce araştırmak hiç aklıma gelmemişti o kadar pişmanım ki aldığımız için. Madem bu kadar şikayet var neden ürünü düzeltmiyorsunuz? Deneme hakkımın olduğunu bile bilmiyordum hiçbir şey söylenmedi. Paranız boşa gitmeden önce lütfen araştırın. Bizim durumumuza düşmeyin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Cansu 19 Ağustos 07:46

Müşteri hizmetleri tarafından aldığım cevap şu oldu : Kişisel şikayetlere yapacak bir şeyimiz yok maalesef! Hayatımda böyle saçma bir cevap almadım. Üründen memnun kalanlar vardır tabii ki ama ben paramla rezil olduktan sonra ne gereği var memnun kalanların. Arayan kişiye şunu bile söyledim üzerine daha fazla para verip başka yatak almak istiyorum diye o şekilde bir çözüm sunamayacaklarını söylediler. Deneme hakkımın olduğunu bile bilmiyordum. Büyük rezillik gerçekten. Eğer yatakta yayında vs. Problem olsaymış garanti kapsamını girermiş ama diğer türlü şikayetler kişiselmiş. O kadar para verip gidip kaliteli alalım dedik gerçekten pişman olduk. Her gün yataktan ağrılarla kalkıyoruz. Yataş mı bir daha asla!

Yataş Logo Yataş 11 Ağustos 08:27

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler