Yataş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mesut'un şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Yataş 5cm Kısa Ürün!

1.464görüntüleme
Mesut
Mesut 26 Kasım 2020 13:52
ÇözüldüÇözüldü
Mesut'un Teşekkür Mesajı
“İademiz yapıldı teşekkürler.”

Çocuğumuz için Milky Comfy Pocket 70*140 yatak aldık. Karyola 145cm en yakın ölçü buydu. Ürün teslim edildi ve biz poşetinde çıkarıp karyolaya yerleştirdik. Yatak çok ufak kaldı. Ölçtüm 135cm yatak, 10cm boş kaldı. 

Müşteri hizmetlerini aradım +- 2cm olabileceğini söyledi, ürünü getiren bayiden biri geldi ölçtü 5 cm olduğunu görünce biraz esnetip ölçmek istedi bende doğru ölçtürdüm ve evet 5 cm kısa dedi aldı götürdü. Bugün aradım bayi ellerindeki ürünlerin hepsinin 2-3 cm kısa olduğunu söyledi müşteri hizmetleri ile görüşüp iade yapın dediler. 

Müşteri hizmetlerini aradım 5cm kısa dememe rağmen bana 2-3 cm normal paketi açılmış iade olmaz diyor. Garanti belgesinde yazıyormuş, garanti belgesi poşetin içinde poşeti açmadan nasıl bileceğim. Kayıt oluşturdular ama bir daha asla almam.

 Not +5cm varsa ve normalse ondan gönderin o zaman.

Yataş Logo
Yataş26 Kasım 2020 22:30

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak çözüm merkezimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinize www.yatasbedding.com.tr ve www.enzahome.com.tr adreslerimizdeki canlı destek hattımıza yazarak veya 444 0 987 numaralı iletişim merkezimizi arayarak hızlı ve kolayca destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yataş Grup

Mesut
Mesut01 Aralık 2020 20:56

İademiz yapıldı teşekkürler.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler